Usługi - Strony www

Wiemy, co zrobić, by Państwa firma, mogła dotrzeć do spektakularnego grona odbiorców.

Strony :

Zaprojektowanie sklepu czy strony internetowej (a dokładniej profesjonalne ich tworzenie) zaczynamy od tego co najważniejsze, czyli określenia potrzeb klienta, jego celów jakie chce osiągnąć w Internecie na przestrzeni określonego czasu. Następnym elementem jest poznanie konkurencji, branży (rynku) oraz usług, lub produktów sprzedawanych przez Klienta.
Robimy rozpoznanie, mające na celu wykrycia wszystkich plusów, unikalnych cech sprzedawanego asortymentu, w stosunku do innych podmiotów w branży – wiadomości tego rodzaju, pozwalają na zbudowanie przewagi nad
konkurencją.
Realizacja: Adam
Realizacja: Adam
Realizacja: Krzysztof

Sklepy :

Dbamy o niepowtarzalność wizualną firm, z którymi współpracujemy, budując projekty od zera.
Nie tworzymy stron na gotowych szablonach, które przyspieszają pracę (nie jesteśmy agencją marketingowo – reklamową, która musi zapełnić kilkanaście słupków sprzedaży w miesiącu).
U nas „indywidualna obsługa klienta” ma w stu procentach realne odzwierciedlenie i nie jest tylko popularnym,
korporacyjnym hasłem.
Od początku do końca, odpowiedzialna za Państwa wdrożenie jest wyłącznie jedna osoba.
Kładziemy nacisk na jakość wdrożonych rozwiązań.
Nie stosujemy produkcji taśmowej.

Pozycjonowanie :

Wysoka pozycja sklepu w wyszukiwarce, to oprócz prawdopodobnie większej sprzedaży (jeżeli frazy są dobrze wyselekcjonowane) większa popularność marki sklepu, a co za tym idzie większa rozpoznawalność firmy na rynku i w świadomości klienta. 
 

Potrzebujesz wyceny?

Zapraszamy do naszego formularza

FAQ

Warto wiedzieć

Stosujemy bezpieczne, czasami bardzo drogie metody pozycjonerskie, które pozwolą na podniesienie pozycji danego sklepu lub strony, jednak za często wysoką cenę unikamy podejrzeń ze strony wyszukiwarki Google, które to zabiegi z tzw „czarnego kapelusza” mogłyby narazić witrynę lub sklep na nałożenie filtra z Google (co często jest łączone z wyrzuceniem strony / sklepu poza liczące się miejsca w wyszukiwarce) i budowaniu marki od nowa, często po kilku latach prowadzonej działalności.

Nie stosujemy umów długoterminowych, ponieważ pozycjonujemy w sposób profesjonalny.

Jesteśmy rzetelni i szczerzy!  Jeżeli prowadzisz market budowlany i chcesz konkurować z Leroy Merlin posiadając budżet na pozycjonowanie w wysokości 3 tysiące złotych miesięcznie, oczekując lepszych wyników od konkurencji (Leroy Merlin) w najbliższych dwóch latach, to nie będziemy Cię oszukiwać, ponieważ jest to niemożliwe do zrobienia.  Warto mierzyć siły na zamiary i zdawać sobie sprawę z unikalności profesjonalnego pozycjonowania, które z roku na rok będzie coraz droższe, jednak wciąż będzie najbardziej sensownym wyborem pod kątem promowania marki, sprzedawanych produktów w Internecie, z perspektywy długoterminowej.

Każdą wycenę danej usługi wykonujemy indywidualnie. Nie mamy i nigdy nie będziemy mieli uniwersalnego cennika na pozycjonowanie, ponieważ jest to niemożliwe do zrealizowania, gdybyś jednak trafił na taką ofertę, zmień numer telefonu i uciekaj, jeżeli nie chcesz stracić dużych pieniędzy patrząc na sumę z perspektywy kilku następnych lat.

Na bieżąco kontrolujemy efekty profesjonalnego pozycjonowania stron lub sklepów internetowych, przedstawiając miesięczne raporty i informując klienta odnośnie dalszych poczynań, celów jakie chcemy osiągnąć w najbliższym czasie.

Nie zdradzimy tajników naszego pozycjonowania. Nie odpowiemy na pytanie jak to robimy. O tym czy jesteśmy profesjonalistami, będą świadczyć wyniki w Google osiągnięte przez Twój sklep lub stronę internetową. Jeżeli zdecydujemy się na współpracę, będzie to oznaczało że jesteśmy pewni osiągnięcia dobrych wyników przez Twój biznes w Sieci. 

ZRÓBMY RAZEM COŚ DOBREGO.

Chcesz wzmocnić swój marketing? Odświeżyć wizerunek?
Albo po prostu podobają Ci się nasze projekty?

M.BROTHERS

KONTAKT

Telefon : +48 531 988 482

Email : kontakt@mbro.pl

Godziny

Pon – Pt: 9:00 – 20:00

Sob – 10:00 – 14:00

Jesteśmy sprawdzonym i zatwierdzonym

partnerem Google!

Nasza firma widnieje na oficjalnej liście

rekomendowanych fotografów Google.