Teledysk – SDS Szybiak Dance Studio

Praca filmowca to nie tylko monotonny montaż i ciągłe kręcenie filmów jednego gatunku. Gdy dowiedzieliśmy się, że nasz stały klient, czyli ekipa “Szybiak Dance Studio” planuje kolejną taneczną produkcję, która miała zostać wykonana przez naszą firmę, od razu z pełną energią zabraliśmy się do pracy! Jesteście ciekawi jak stworzyć pełen pozytywnej energii teledysk taneczny? W takim razie zapraszamy!

 

Ps: Zdjęcia z planu wykonał nasz niezawodny przyjaciel – Wojciech Balik, którego Wam serdecznie polecamy!

Poszukiwanie miejsca z duszą!

Już po krótkiej rozmowie z instruktorkami- Karoliną oraz Gabrysią wiedzieliśmy, że nasze pomysły na zrealizowanie projektu są bardzo podobne! Lokalizacja miała mieć niebanalny oraz tajemniczy klimat, który przyciągnie uwagę. Po długich poszukiwaniach miejsca idealnego w końcu trafiliśmy na stare złomowisko pełne klimatycznych aut, złomowych części i fenomenalnej atmosfery!

Ściana z aut, pozytywna energia oraz praca od świtu do nocy!

Na miejscu pojawiliśmy się z samego rana i już na samym początku uderzył w nas ogrom pozytywnej energii, którą emanowali znajdujący się tam młodzi tancerze. Wszyscy zgromadzili się pod wielkim murem z aut, który specjalnie pod nasz teledysk przygotowali właściciele złomowiska. Z każdą godziną przybywało coraz więcej uczestników projektu, aż w końcu mogliśmy zacząć kręcić ujęcia z pełną parą! Mimo ogromu pracy, który nas czekał oraz dosyć mroźnej pogody nikogo nie opuszczał uśmiech i energia.

Gość specjalny

Ten wspaniały dzień był zarówno dla nas, jak i dla tancerzy pełen nowych doświadczeń i emocji. Wiązało się to również z tym, że na planie teledysku pojawił się specjalny gość, który swoją wiedzą i doświadczeniem uświetnił całą produkcję. A był to znany choreograf i tancerz Artur Golec, który brał udział w popularnym tanecznym show “You Can Dance”. Motywacja, którą przekazywał młodym tancerzom sprawiła, że nie opuszczała ich chęć do kilkukrotnych powtórzeń i całodniowego tańczenia. Nic w tym dziwnego w końcu to ich wielka pasja, która miała niebawem zagościć na wielkim ekranie!

Moc kolorów!

Po zakończeniu kręcenia początkowych ujęć, nasza ekipa filmowa M.Brothers Studio przygotowała dla tancerzy SDS coś specjalnego! Podczas wykonywania układu nagle posypały się na wszystkich wielokolorowe proszki, które jeszcze bardziej podkręciły pozytywną atmosferę i pozwoliły przezwyciężyć tremę. Dzięki nim również ujęcia nie miały sobie równych, co można zaobserwować oglądając teledysk.

Ciężka praca- milion uśmiechów.

Praca na planie zdjęciowym trwała do późnych godzin wieczornych, jednak nawet najmłodsi z tancerzy nie poddawali się zmęczeniu. Cała ekipa została do ostatnich ujęć, aby na sam koniec uczcić dzień rzucając się kolorowymi proszkami do upadłego! Efekty z tego fenomenalnego dnia możecie zobaczyć w teledysku, do czego oczywiście zachęcamy! Jeśli macie ochotę na więcej relacji z naszych teledyskowych realizacji, zapraszamy do pozostałych wpisów, gdzie możecie dowiedzieć się jeszcze wiecej o naszej pracy. Do zobaczenia!