WITAJ! POZNAJMY SIĘ!

NASZ ZESPÓŁ

W zaufanym zespole pracuje się sprawniej i przyjemniej,
dlatego bardzo zależy nam, by się z Państwem lepiej poznać i by Państwo poznali nas!

Rafał Musiałek

Operator / Montażysta / Licencjonowany pilot UAVO
Doświadczony pilot UAVO,który odbył loty w najróżniejszych warunkach atmosferycznych zawsze uzyskując najwyższe rezultaty. Doświadczenie oraz wiedza wynikająca z ciągłego rozwoju oraz ukończonych szkoleń pozwala Rafałowi na nagrywanie spektakularnych ujęć w bezpieczny sposób!
Montażysta pracujący w wielu specjalistycznych programach.Szeroka wiedza pozwala Rafałowi na owocną pracę od podstawowych montaży poprzez zaawansowaną koloryzację aż do animacji 3D.Jak sam wspomina jest perfekcjonistą i w każdym projekcie dąży do perfekcji i uzyskania efektu WOW!Jestem perfekcjonistą: w każdym projekcie dążę do perfekcji i uzyskania efektu WOW!Zawsze uśmiechnięty i chętny pomóc!Bardzo otwarty, towarzyski oraz ambitny!

Przemysław Marciniak

Menadżer / Specjalista ds. Organizacji
Każdy nasz plan zdjęciowy jest dokładnie przygotowany, wszystkie działania ekipy filmowej są szczegółowo zaplanowane dzięki czemu realizacja materiału przebiega sprawnie!
Tym wszystkim zajmuje się Przemek, który od zawsze w naszych działaniach dba o kwestie wszelkich pozwoleń, umów oraz organizacji planów zdjęciowych.Dzięki jego bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie nagraćwięcej materiału w krótszym czasie!Bardzo dokładny i konkretny człowiek!Zawsze wie co się dzieje i jakie są dalsze kroki ekipy!

Media o Nas

Poniżej znajdą Państwo artykuły dotyczące naszej firmy, nagród oraz produkcji.

Filmowa "akademia"

Podczas warsztatów filmowych, prowadzonych przez firmę M.Brothers Studio, uczestnicy poznali sprzęt elektroniczny każdego filmowca – mówi dyrektor GOK Marianna Ostrowska.. ~ jelonka.com

Zwyciężył w kategorii „Sport”

Klip został uznany przez jury tegorocznego Festiwalu za najlepsze dzieło w kategorii „Sport”. Gratulujemy!
~ nj24.pl

Wywiad w Echo24

Zapraszamy Państwa do obejrzenia wywiadu, gdzie opowiadaliśmy o projekcie, w którym braliśmy udział – Travelink. Podczas projektu, który obejmował całą Polskę zbieraliśmy materiał video do filmu dokumentalnego. Wspomniany film mogą Państwo obejrzeć w naszym portfolio.
Nasz wywiad znajdą Państwo w czasie: 1:21:00
 
Odtwórz wideo

Kowarskie filmy na Festiwalu

Dwa filmy, promujące miasto Kowary zakwalifikowały się do Festiwalu Filmów Dolnośląskich„Złoty Samorodek” w kategorii reklama. ~ jelonka.com

Zdobył nagrodę

M.Brothers Studio, w której działa nasz zdolny mieszkaniec Rafał Musiałek. Klip został uznany przez jury tegorocznego Festiwalu za najlepsze dzieło w kategorii „SPORT”.
~ jg24.pl

Nasze nagrody

NAJLEPSZY FILM SPORTOWY 2017

Film naszego autorstwa
pt.: „Kowary – U nas biega się najlepiej
Otrzymał nagrodę za najlepszy film w kategorii: SPORT
na XII FilmAt Film, Art & Tourism Festival
Głównym założeniem filmu jest promocja pięknych terenów okalających miejscowość Kowary, które idealnie nadają się do trenowania oraz spędzania aktywnie wolnego czasu.
 
Jesteśmy dumni z tego, że nasz film nosi miano najlepszego
filmu sportowego 2017 roku
 
Zapraszamy do oglądania nagrodzonego filmu:
Link: https://vimeo.com/188345137


Porozmawiajmy o Twoim projekcie

M.BROTHERS

KONTAKT

Telefon : +48 531 988 482

Email : kontakt@mbro.pl

Godziny

Pon – Pt: 9:00 – 20:00

Sob – 10:00 – 14:00