WITAJ! POZNAJMY SIĘ!

NASZ ZESPÓŁ

W zaufanym zespole pracuje się sprawniej i przyjemniej,
dlatego zależy nam, by się z Państwem lepiej poznać i by Państwo poznali nas!

Rafał Musiałek​

Operator / Montażysta / Licencjonowany pilot UAVO

Doświadczony pilot UAVO, który odbył loty w najróżniejszych warunkach atmosferycznych zawsze uzyskując najwyższe rezultaty. Doświadczenie oraz wiedza wynikająca z ciągłego rozwoju oraz ukończonych szkoleń pozwala Rafałowi na nagrywanie spektakularnych ujęć w bezpieczny sposób! Montażysta pracujący w wielu specjalistycznych programach. Szeroka wiedza pozwala Rafałowi na owocną pracę od podstawowych montaży poprzez zaawansowaną koloryzację aż do animacji 3D. Jak sam wspomina w każdym projekcie dąży do perfekcji i uzyskania efektu WOW! 

Przemysław Marciniak ​​

Menadżer / Specjalista ds. Organizacji

Każdy nasz plan zdjęciowy jest dokładnie przygotowany, wszystkie działania ekipy filmowej są szczegółowo zaplanowane dzięki czemu realizacja materiału przebiega sprawnie!Tym wszystkim zajmuje się Przemek, który od zawsze w naszych działaniach dba o kwestie wszelkich pozwoleń, umów oraz organizacji planów zdjęciowych.Dzięki jego bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie nagraćwięcej materiału w krótszym czasie!Bardzo dokładny i konkretny człowiek!Zawsze wie co się dzieje i jakie są dalsze kroki ekipy!

Media o Nas

Poniżej znajdą Państwo artykuły dotyczące naszej firmy, nagród oraz produkcji.

Filmowa "akademia"

Podczas warsztatów filmowych, prowadzonych przez firmę M.Brothers Studio, uczestnicy poznali sprzęt elektroniczny każdego filmowca – mówi dyrektor GOK Marianna Ostrowska.. ~ jelonka.com

Zwyciężył w kategorii „Sport”

Klip został uznany przez jury tegorocznego Festiwalu za najlepsze dzieło w kategorii „Sport”. Gratulujemy!
~ nj24.pl
Odtwórz wideo

Wywiad w Echo24​

Zapraszamy Państwa do obejrzenia wywiadu, gdzie opowiadaliśmy o projekcie, w którym braliśmy udział – Travelink. Podczas projektu, który obejmował całą Polskę zbieraliśmy materiał video do filmu dokumentalnego. Wspomniany film mogą Państwo obejrzeć w naszym portfolio.
Nasz wywiad znajdą Państwo w czasie: 1:21:00

Kowarskie filmy na Festiwalu ​

Dwa filmy, promujące miasto Kowary zakwalifikowały się do Festiwalu Filmów Dolnośląskich„Złoty Samorodek” w kategorii reklama. ~ jelonka.com

Zdobył nagrodę

M.Brothers Studio, w której działa nasz zdolny mieszkaniec Rafał Musiałek. Klip został uznany przez jury tegorocznego Festiwalu za najlepsze dzieło w kategorii „SPORT”.
~ jg24.pl

Nasi szczęśliwi klienci​

Nasze nagrody

NAJLEPSZY FILM SPORTOWY 2017​

Film naszego autorstwa
pt.: „Kowary – U nas biega się najlepiej
Otrzymał nagrodę za najlepszy film w kategorii: SPORT
na XII FilmAt Film, Art & Tourism Festival
Głównym założeniem filmu jest promocja pięknych terenów okalających miejscowość Kowary, które idealnie nadają się do trenowania oraz spędzania aktywnie wolnego czasu.
 
Jesteśmy dumni z tego, że nasz film nosi miano najlepszego
filmu sportowego 2017 roku
 
Zapraszamy do oglądania nagrodzonego filmu:
Link: https://vimeo.com/188345137


ZRÓBMY RAZEM COŚ DOBREGO.

Chcesz wzmocnić swój marketing? Odświeżyć wizerunek?
Albo po prostu podobają Ci się nasze projekty?

KONTAKT

Telefon : +48 531 988 482

Email : kontakt@mbro.pl

Godziny

Pon – Pt: 9:00 – 20:00

Sob – 10:00 – 14:00

Jesteśmy sprawdzonym i zatwierdzonym partnerem Google! Nasza firma widnieje na oficjalnej liście rekomendowanych fotografów Google.